Poznaj naszą redakcję

Niebanalne wnętrza, inspirujące aranżacje i kreatywne pomysły na przestrzeń – to właśnie domzobrazka.pl! Poruszamy tematy, które zaciekawią nie tylko każdego miłośnika pięknych, przytulnych mieszkań, ale również luksusowych domów. Odkrywamy najnowsze trendy i podpowiadamy, jak wyposażyć wnętrze.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy detal ma ogromne znaczenie w urządzaniu. Przeglądamy projekty mebli i dekoracji od znanych marek, zarówno z górnej półki, jak i bardziej przystępnych cenowo, dostępnych w sieciówkach.

Jesteśmy pewni, że z portalem domzobrazka.pl odkryjesz swoje wnętrze na nowo i zainspirujesz się do zmian!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Zespół redakcyjny

Anna Dobrut

Ukończyła studia na kierunku filolofia polska ze specjalnością redakcyjno-wydawniczą. Pracuje jako copywirter, ale to także jej wielka pasja. Specjalizuje się w tematach związanych z urządzaniem wnętrz i dekorowaniem domu. Sama uwielbia aranżować przestrzeń i świetnie jej to wychodzi. Najbardziej bliski jest jej styl skandynawski. Nie są jej obce aktualne trendy w tej dziedzinie.

Zobacz wpisy autorki

Izabela Łuba

Miłośniczka funkcjonalnych i urządzonych ze smakiem wnętrz. Na 39 metrach kwadratowych łączy życie prywatne z pracą i stara się przy tym nie zwariować ;). Dlatego też o urządzaniu niewielkich pomieszczeń wie niemal wszystko z autopsji. Ceni sobie dobrą kuchnię włoską i literaturę faktu.

Zobacz wpisy autorki

Brygida König

Pedagog, a zarazem mama dwójki dzieci – nastolatki i kilkulatka. Jej pasją jest szeroko pojęte majsterkowanie. Uwielbia nietypowe i oryginalne rozwiązania DIY.

Zobacz wpisy autorki

Justyna Dereń

Interesuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz. Ma rękę do kwiatów. Pasjonuje się oświetleniem, doborem faktur i kolorów. Chętnie pogłębia wiedzę z zakresu designu i ogrodnictwa.

Zobacz wpisy autorki

Kamil Michaluk

Interesuje się różnymi sposobami aranżacji przestrzeni – wnętrz i ogrodów. Odpoczywa próbując wcielać niektóre z zasłyszanych pomysłów w życie. Chętnie dzieli się doświadczeniami z innymi. Również jako autor branżowych tekstów.

Zobacz wpisy autorki

Wiktoria Florek

Ukończyła kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie studentka psychologii. Pasjonatka oryginalnych wnętrz aranżowanych z pomysłem. W SEO copywritingu specjalizuje się od 2017 roku. Prowadzi firmę OpiszSię, specjalizującą się w dostarczaniu treści na potrzeby sklepów internetowych.

Zobacz wpisy autorki