Meble na wymiar – kiedy warto sięgnąć po takie rozwiązanie?

Meble na wymiar – kiedy warto sięgnąć po takie rozwiązanie?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Stworzenie wymarzonej kuchni to nie lada wyzwanie. W tym pomieszczeniu obok estetyki, najważniejsza jest funkcjonalność i sprytne rozwiązania, które ułatwiają obowiązki kuchenne i pomagają lepiej zorganizować codzienne czynności. Szczególnie w małych i nieustawnych kuchniach wyjątkowo trudno zagospodarować przestrzeń, korzystając ze standardowego asortymentu. Jeśli nie możesz znaleźć w sklepie gotowych mebli, które sprostają Twoim oczekiwaniom, zastanów się nad meblami na wymiar!  

Meble na wymiar kontra  nieustawne pomieszczenia.

Chociaż oferta gotowych mebli kuchennych jest naprawdę imponująca, wciąż wiele osób decyduje się na indywidualny projekt. Popularność tego rozwiązania wynika z nieograniczonych możliwości dostosowania  układu mebli do swoich potrzeb i stworzenia jak najbardziej komfortowej przestrzeni. Meble na wymiar świetnie sprawdzają się w nietypowych pomieszczeniach, umożliwiając zabudowę pod skosami, od podłogi do sufitu, czy w trudnych do zagospodarowania zakamarkach. Wykorzystanie każdego skrawka powierzchni pozwala zyskać cenną przestrzeń do przechowywania.

Zalety mebli na zamówienie – Twój styl, organizacja wnętrza i jakość!

Kolejną zaletą mebli projektowanych jest ich unikatowość i dopasowanie do indywidualnych preferencji związanych z funkcją i stylem. Końcowy produkt jest szyty na miarę potrzeb, odzwierciedlając bardzo różne gusta i dając możliwości realizacji projektu w dowolnym stylu. Utrzymanie porządku z przemyślanymi meblami na wymiar też jest łatwiejsze. Organizacja wnętrza mebli, wybór dowolnego wyposażenia i funkcjonujących rozwiązań jak kosze cargo czy obrotowe półki sprawia, że bałagan nie wkrada się tak łatwo do kuchni. Co istotne, meble wykonywane na zamówienie  bardzo często są lepszej jakości niż gotowe meble w popularnych sklepach. Decyzja o użytych materiałach i wykończeniu zależy do standardów i oczekiwań klienta.

Nie same plusy… ale!

Planowanie mebli kuchennych na wymiar powinno zacząć się od pomiaru pomieszczenia, projektu i wizualizacji. Dzięki temu rozwiązaniu można łatwo upewnić się czy proponowane rozwiązania są odpowiednie a wygląd i estetyka mebli kuchennych na pewno pokrywa się z założonym celem. Wiele osób przytłoczonych koniecznością pomiarów i licznymi możliwościami personalizacji mebli, decyduje się na skorzystanie z kompleksowych usług firmy stolarskiej. Niestety, mimo swoich oczywistych zalet, realizacja tak obszernej oferty może być bardzo kosztowna i czasochłonna. Dodatkowe koszty związane z zaangażowaniem i dojazdem specjalisty oraz długi czas oczekiwania stanowią dla wieku osób niemiłą niespodziankę. Na szczęście branża meblarska sięga po nowoczesne rozwiązania, które przy zachowaniu najwyższej jakości pozwalają na obniżenie kosztów i szybszy czas realizacji.

Gdy Ty jesteś projektantem! 

Pewną nowością na rynku jest konfigurator mebli, który pozwala w samodzielny, łatwy i przyjemny sposób stworzyć meble na miarę. Z tego innowacyjnego i sprytnego rozwiązania korzysta https://www.fabrykamebli.pl/, oferując możliwość zaprojektowania mebli o dowolnym wymiarze i funkcjonalności. Dzięki temu klient może stworzyć produkty, który w 100% pokrywa się z jego preferencjami i potrzebami. Aplikacja umożliwia bardzo dokładny podgląd 3D i wizualizacje wybranego wykończenia oraz designu. Meble na wymiar gotowe są już w 14 dni i dostarczone pod same drzwi, gotowe do szybkiego i prostego montażu. Remont czy stworzenie wymarzonej kuchni do nowego mieszkania jeszcze nigdy nie było tak intuicyjne, szybkie i satysfakcjonujące! 

Meble na miarę Twoich potrzeb.

Szczęściarze dysponujący obszernymi pomieszczeniami, w których nie trzeba desperacko walczyć o każdy centymetr przestrzeni, mogą sięgnąć po gotowe meble. Bardziej wymagający, nietypowy układ pomieszczenia zdecydowanie polubi się z meblami na wymiar, które zgrabnie wpasują się w każdy, nawet pozornie nieprzyjemny i nieużyteczny kąt. Meble na zamówienie to przede wszystkim wysoka jakość, estetyka bliska sercu domowników i funkcjonalność, która sprawia, że korzystanie z kuchni staje się przyjemniejsze.

Fot.: roam in color/unsplash.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*