Kreator CV online – stwórz CV w 5 minut!

Kreator CV online – stwórz CV w 5 minut!
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 5 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Przygotowujesz nowe CV? Szukasz pracy i zastanawiasz się jak je utworzyć, aby zapadło w pamięci pracodawcy? Nie możesz sobie przypomnieć jak powinien wyglądać życiorys oraz jakie elementy musi zawierać? Może stresujesz się, że pominiesz jakiś ważny aspekt? Wypróbuj Kreator CV online! Dzięki niemu Twój życiorys zbliży się do doskonałości!

Główne zalety korzystania z kreatora CV Online

Kreator CV online to ogromna oszczędność czasu. Przygotowanie dokumentu zajmie Ci zaledwie kilka minut. Wystarczy, że uzupełnisz gotowe już rubryki informacjami o sobie. Rozmieszczenie sekcji oraz dostosowanie ich do wybranego przez Ciebie szablonu – to zadania programu. Stworzenie CV jest przy tym proste – z pewnością sobie poradzisz. Wszystkie rubryki, które mogłyby sprawić Ci trudność, posiadają dodatkowe podpowiedzi jak je prawidłowo wypełnić. Stworzenie życiorysu już nigdy nie będzie dla Ciebie czymś trudnym. 

Program został przygotowany tak, żebyś niczego nie pominął. Nie musisz się stresować, że zapomnisz o jakimś ważnym elemencie – kreator CV podpowie Ci, czego jeszcze brakuje. Skup się na treści, którą należy wpisać, a nie na samych kwestiach formalnych.

Curriculum Vitae mimo małego wkładu, nadal może być dopasowane do oferty pracodawcy. Poprzez wybór odpowiedniego szablonu oraz koloru wyróżnisz się, jednocześnie odpowiadając na potrzeby pracodawcy.

Przejrzysty i czytelny dokument to duża zaleta. Dzięki korzystaniu z kreatora CV online nie musisz się martwić o to, że dla pracodawcy coś wyda się źle rozplanowane. Twój życiorys będzie zgodny z wybranym szablonem, a więc układ poszczególnych sekcji pokryje się z nim.

Główne zalety korzystania z kreatora CV - Ciekawe CV?

Co musi się znaleźć w dobrym CV?

Dane osobowe

Dane osobowe – wypełnianie CV zacznij od wpisania danych osobowych i kontaktowych. Bez nich pracodawca nie będzie mógł Cię rozpoznać, ani się z Tobą skontaktować. Koniecznie wpisz swoje imię i nazwisko, numer telefonu i adres e-mail. Możesz podać miejscowość, w której mieszkasz, ale nie wpisuj pełnego adresu ani stanu cywilnego.

Podsumowanie zawodowe

Podsumowanie zawodowe umieść na górze dokumentu. To powinno być parę zdań o Tobie, Twoich największych osiągnięciach i celach zawodowych. Potraktuj to miejsce jako wizytówkę – to z nim bowiem pracodawca zapozna się na samym początku.

Doświadczenie

Doświadczenie to konkretne stanowiska, które już obejmowałeś. Najlepiej na początku umieścić te posady, które są najbardziej zbliżone do branży, w której ubiegasz się o pracę. Jeżeli jeszcze nie pracowałeś, możesz wpisać tu wolontariaty, staże lub praktyki, w których brałeś udział.

Umiejętności 

Umiejętności należy opisać bardzo dokładnie. Możesz wymienić co już potrafisz. Dzięki temu pracodawcy będzie łatwiej ocenić z czym sobie nie radzisz i czy umiesz wykonać wszystkie wymagane obowiązki.

Wykształcenie

Wykształcenie jest bardzo istotnym elementem. Pamiętaj jednak o tym, żeby podać tylko ostatni ukończony typ szkoły. Jeśli już studiujesz lub otrzymałeś dyplom – nie podawaj szkoły podstawowej czy nawet liceum. Wyjątek pojawia się w sytuacji, w której wcześniejsza edukacja zagwarantowała Ci potrzebny rodzaj wiedzy i umiejętności. W takiej sytuacji możesz wspomnieć o profilowanej na przyszły zawód szkole lub klasie.

Wzory CV od Ciekawe CV

Zainteresowania

Zainteresowania są często uważane za mało istotną sekcję. W rzeczywistości jednak warto o nich wspomnieć. Jeżeli interesuje Cię coś, co jest w zakresie Twoich obowiązków zawodowych – pracodawca pomyśli, że będziesz oddanym pracownikiem. Z kolei jeśli interesuje Cię coś innego – będzie to oznaczało, że potrafisz odreagować po pracy i nie grozi Ci szybkie wypalenie zawodowe.

Aktualna klauzula RODO

Aktualna klauzula RODO to jeden z najważniejszych elementów życiorysu. Umieszczając ją, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez pracodawcę. Dzięki temu będzie on mógł zadzwonić do Ciebie z ofertą pracy.

Zdjęcia: materiał Klienta.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*