Lustrzane szafki – zobacz najciekawsze inspiracje!

Lustrzane szafki – zobacz najciekawsze inspiracje!
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Lustrzane meble w ostatnim czasie stały się bardzo popularne, a to wszystko za sprawą stylu glamour, który charakteryzuje się błyskiem i wszechobecnym blaskiem. Lustrzane meble pasują do każdego pomieszczenia niezależnie od jego stylu.

Lustrzane meble do zadań specjalnych 

Problem z wyborem odpowiedniej komody, szafy czy toaletki do wnętrza swojego mieszkania ma bardzo wiele osób. Świetnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest wybór lustrzanego mebla, który wpasuje się w każdą kolorystykę wnętrza, powiększając przy tym optycznie jego przestrzeń – jest to wielki atut dla osób posiadających małe mieszkania. Obecność lustrzanego mebla warto dodatkowo podkreślić tekstyliami i kryształowymi lampami.

Najciekawsze inspiracje

Lustrzane szafki w łazience

Lustrzane szafki w kuchni

 

Inne lustrzane meble

Szafy

 

Stolik kawowy

Lustrzane meble do każdego wnętrza

Lustrzane meble są jak kameleon, pasują do każdego wnętrza, optycznie je powiększając, np. stolik kawowy lub mała komoda nadają wnętrzu pięknego blasku.

Duży lustrzany mebel np. szafa, powinien dominować we wnętrzu, a płyta lustra nie może być niczym zagracona. Małe wnętrze zostanie optycznie powiększone dzięki zastosowaniu tafli lustra na całym froncie mebla.

Lustrzany mebel z frezami na frontach nadaje pomieszczeniu blasku poprzez odbijanie się od frezów światła w różnych kolorach. Meble lustrzane bez żadnych zdobień nie zwracają na siebie, aż tak dużej uwagi – są jak kameleon. Przy użytkowaniu lustrzanych mebli należy bardzo uważać, aby na tafli nie powstały żadne odpryski i zadrapania. 

Wady lustrzanych mebli

Lustrzane meble mają jedną, dużą wadę – na lustrzanej tafli można bardzo łatwo zostawić ślady w postaci odcisków palców, dlatego najlepiej jest wybierać meble mające uchwyty – idealnie do takich mebli pasują kryształowe gałki.

Dużo tańszym i równie efektownym rozwiązaniem jest lustrzana okleina na meble. W ten sposób można odnowić za grosze stary i zniszczony mebel.

Głównymi zaletami lustrzanych szafek jest to, że powiększają optycznie pomieszczenie, nadając mu blasku – pasują praktycznie do każdego wnętrza. Lustrzane meble świetnie prezentują się m.in. w stylu glamour, skandynawskim oraz nowojorskim.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*