Choinka w biurze – 5 ciekawych inspiracji

Choinka w biurze – 5 ciekawych inspiracji
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zarówno w małych, jak i większych biurach, klimat świąt może być tak samo wyjątkowy. Zobacz nasze inspiracje na udekorowanie choinki, które zaskoczą Twoich pracowników i kontrahentów!

Mała choinka w recepcji

Już podczas pierwszego kontaktu z Twoim biurem, pracownicy i klienci mogą poczuć wyjątkowy klimat świąteczny. Wystarczy, że postawisz małą choinkę, udekorowaną ozdobami i szerokimi wstęgami.

Żywa choinka w ozdobnym koszu

Drzewko bożonarodzeniowe może być też źródłem pięknego zapachu. Wystarczy, że postawisz na żywą choinkę, którą ozdobisz np. kolorowymi bombkami. Umieść ją w ozdobnym koszu.

Mała choinka i jednolite bombki

W prostocie często kryje się piękno. Małą choinkę możesz ozdobić małymi zawieszkami w podobnych odcieniach. Doniczkę udekorować zwyczajnym papierem, przewiązać sznurkiem. I gotowe!

Klasyczna choinka na biurku

W sklepach ze świątecznymi dekoracjami jest wiele gotowych choinek, które już są ozdobione. To dekoracje wielosezonowe, dlatego kiedy zbliża się okres świąteczny, możesz ją wystawić na biurko.

Duża choinka – idealny pretekst do spędzenia czasu razem

Jeśli chcesz zaangażować swoich pracowników w świąteczne dekorowanie przestrzeni biurowej, postaw na dużą choinkę. Najlepiej, aby była ona umieszczona w centrum biura albo w widocznym miejscu. Pamiętaj o jej regularnym podlewaniu, jeśli stawiasz na żywy model. Duża choinka to też pretekst do spędzenia wspólnie czasu na dekorowaniu jej bombkami przez pracowników.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*