Dekoracyjne poduszki – znak rozpoznawczy stylu nowojorskiego

Dekoracyjne poduszki – znak rozpoznawczy stylu nowojorskiego
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Jednym z najbardziej charakterystycznych elementów stylu nowojorskiego są dekoracyjne poduszki. Ten ponadczasowy styl idealnie łączy elegancję i stonowanie kolorów wraz z niezwykle modnym wzornictwem.

Poduszki w stylu nowojorskim

Bez wątpienia już na pierwszy rzut oka zobaczyć można, że poduszki w stylu nowojorskim wyróżnia niezwykła stylistyka. Dzięki umiejętnemu dopasowaniu ich do naszej przestrzeni zdołamy stworzyć wspaniałe aranżacje, które będą nie tylko bardzo estetyczne, ale i wyjątkowo praktyczne. Dzięki temu ubogacimy każdą interesująca nas przestrzeń. Dotyczy to nie tylko domów i mieszkań.

Czym wyróżnia się styl nowojorski?                                 

Opiera się na modnym wzornictwie i eleganckich oraz szlachetnych wykończeniach, co świetnie wiąże go z klasycznymi formami aranżacji. Pozornie stonowana kolorystyka sprawia, że styl ten na zasadzie kontrastu zderza ciepłe tony z chłodnymi. Właśnie takim elementem są poduszki, które sprawiają, że nowojorskie wnętrza otrzymują pełnię elegancji, ciepła i wygody. Unikalny charakter takich poduszek jednocześnie sprawdza się w każdej przestrzeni urządzonych w różnym stylu. Będą zatem nie tylko wyjątkowym uzupełnieniem wnętrza, ale także i źródłem wzmacniającym jej unikalność.

Kolorystyka poduszek w stylu nowojorskim

Podstawową zasadą kolorystyki poduszek w stylu nowojorskim jest łączenie czerni i bieli. Kolory te połączone są ze wzorami, które nadają poduszce oryginalności. Styl nowojorski to nie tylko kolory czerni i bieli z ewentualnym połączeniem szarości. Coraz częściej poduszki w tym stylu można spotkać w kolorze złota i z motywami roślinnymi. Wiele motywów roślinnych wciąż jednak zobaczymy w klasycznym zestawieniu czerni, bieli i łączącej je szarości.

Styl zdobień na poduszkach w stylu nowojorskim

Tym, co wyróżnia te poduszki, jest typowo nowojorski styl i dbałość o jak największą szczegółowość detali. W połączeniu z najwyższej jakości użytymi materiałami zakup takich poduszek okazuje się doskonałym rozwiązaniem w każdej sytuacji. Zdobienia na poduszkach mogą być różnego rodzaju. Mowa może być zarówno o prostym przeplataniu czarnych, jak i białych linii, ale i tworzeniu wzorów typu zig-zag, klepsydr czy innego przeplatania się wzornictwa, które nieraz zobaczyć mogliśmy np. na niektórych meblach lub dywanach. To wszystko w najczęstszym zachowaniu eleganckiej harmonii i kunsztu. Choć nie każda poduszka musi być obudowana we wzory, wybranie takich poduszek z pewnością będzie doskonałym rozwiązaniem na bardzo długi czas.

Elegancja i luksus pod głową każdego z nas

Specjalnie haftowane poduszki sprawiają, że styl nowojorski wart jest każdej chwili naszej uwagi. Poduszki te nie tylko wyglądają modnie i elegancko, ale przede wszystkim takie właśnie są. Wszystko to za sprawą łączenia wyjątkowego wzornictwa z najwyższej jakości materiałami, dzięki którym odpoczynek po ciężkim dniu pracy będzie w pełni wartościowy.

30

Poduszki w stylu nowojorskim w biurze i na sofie

Łóżko nie jest jedynym miejscem, gdzie świetnie sprawdzą się poduszki w stylu nowojorskim. Niezwykle modne są aksamitne, okrągłe poduszki, które wspaniale przyozdobią naszą sofę. Równie dobrym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na ubogacenie biura w tego typu poduszki. Nie dość, że idealnie skomponują się z każdą przestrzenią, pokażą również wszystkim, że mają do czynienia z ludźmi eleganckimi i o dobrym guście. To właśnie styl nowojorski nada naszej przestrzeni wyjątkowego charakteru, ubogaci aranżację przestrzeni o wyjątkowe i eleganckie desenie. Dzięki bogactwu możliwości z łatwością wybrać będzie można takie poduszki, które w pełni będą pasować do konkretnego miejsca.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*