Kącik grillowy w ogrodzie – 5 inspiracji

Kącik grillowy w ogrodzie – 5 inspiracji
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kiedy na dworze robi się ciepło i aura sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu w ogrodzie, warto pomyśleć o zaaranżowaniu efektownego i praktycznego kącika grillowego w ogrodzie.

Solidne podstawy

Jeśli grillowanie naprawdę sprawia Ci radość i wiesz, że będziesz rozpalał grill dość często, warto pomyśleć o solidnym, murowanym egzemplarzu z wyjmowanym rusztem, który możesz umieścić w centrum lub na skraju trawnika. Warto wtedy pomyśleć o jego odpowiednim umieszczeniu, aby podmuchy wiatru nam sprzyjały i nie przeszkadzały w ucztowaniu.

W geometrycznym centrum

Grill doskonale prezentować się będzie w centrum sześciokąta, składającego się z wiszących huśtawek. To ciekawe i praktyczne rozwiązanie.

Grill, a może ognisko?

Miłośnikom oldschoolowego biwakowania z pewnością przypadnie do gustu przenośny grill z paleniskiem i stelażem swoją formą przypominający klasyczne ognisko.

A może taras?

Kto powiedział, że taras nie sprawdzi się jako grillowe zacisze? Ustaw solidny, przenośny grill, krzesła, stolik i leżaki, uzupełnij to doniczkami z kwiatami i ciesz się przyjemnym wypoczynkiem!

W stylu naturalnym

Stół i ławki wykonane z drewna ustawione pod rozłożystymi drzewami, dającymi cień. A obok palenisko wyłożone kamieniami i ruszt na trójnogu. To idealne zacisze, czekające na gości.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*