Kolory 2021 wybrane przez Pantone. Jak je wprowadzić do wnętrza?

721
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Kolory 2021 wybrane przez Pantone. Jak je wprowadzić do wnętrza?

Instytut Pantone jak co roku stanął na wysokości zadania aby wybrać kolor roku 2021. Sprawdź jakie odcienie będą w tym roku dominowały w wystroju wnętrz!

Na rozpoczynający się nowy rok wybrane zostały aż dwa kolory! Ultimate Gray oraz Illuminating Yellow, czyli odcienie szarego i żółtego.

Ultimate Gray 

To neutralna, nie krzycząca baza, którą dopasujesz do każdego stylu we wnętrzu. Użycie jej w swoich pomieszczeniach uwypukli inne kolory pozwalając im wyjść na pierwszy plan, a w momencie przesycenia uspokoi wnętrze i nada mu elegancji. Kolor tez określany jest jako bezpieczny azyl.

Illuminating 

PANTONE 13-0647 w odróżnieniu do szarego Ultimate jest wesołym i ciepłym odcieniem, symbolizującym otwartość i nadzieję. Uznawany jest za symbol słońca. Z resztą nic dziwnego! Emanuje od niego prawdziwa nieziemska energia i wystarczy na niego spojrzeć aby pozytywnie się nastroić!

Jak łączyć najmodniejsze kolory 2021 roku?

Połączenie wspomnianych kolorów może okazać się strzałem w dziesiątkę w tym roku. Bezpieczny odcień szarości z wesołą żółcią sprawdzi się nawet dla miłośników minimalizmu. Obserwując projekty ekspertów w znacznej większości żółty odcień będzie występował jako dodatek. Nie tylko w tekstyliach, a na pewno świetnie sprawdzi się również w przypadku foteli, obrazów a nawet mebli. Wnętrza w których pojawi się połączenie obydwóch wspomnianych wcześniej kolorów będą wyjątkowe i ponadczasowe. Wystarczy przełamać szarości na ścianach, żółtymi dodatkami w postaci zasłon, dywanu czy chociaż poduszek.

Zostaw komentarz