Kolory 2021 wybrane przez Pantone. Jak je wprowadzić do wnętrza?

Kolory 2021 wybrane przez Pantone. Jak je wprowadzić do wnętrza?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Instytut Pantone jak co roku stanął na wysokości zadania aby wybrać kolor roku 2021. Sprawdź jakie odcienie będą w tym roku dominowały w wystroju wnętrz!

Na rozpoczynający się nowy rok wybrane zostały aż dwa kolory! Ultimate Gray oraz Illuminating Yellow, czyli odcienie szarego i żółtego.

Ultimate Gray 

To neutralna, nie krzycząca baza, którą dopasujesz do każdego stylu we wnętrzu. Użycie jej w swoich pomieszczeniach uwypukli inne kolory pozwalając im wyjść na pierwszy plan, a w momencie przesycenia uspokoi wnętrze i nada mu elegancji. Kolor tez określany jest jako bezpieczny azyl.

Illuminating 

PANTONE 13-0647 w odróżnieniu do szarego Ultimate jest wesołym i ciepłym odcieniem, symbolizującym otwartość i nadzieję. Uznawany jest za symbol słońca. Z resztą nic dziwnego! Emanuje od niego prawdziwa nieziemska energia i wystarczy na niego spojrzeć aby pozytywnie się nastroić!

Jak łączyć najmodniejsze kolory 2021 roku?

Połączenie wspomnianych kolorów może okazać się strzałem w dziesiątkę w tym roku. Bezpieczny odcień szarości z wesołą żółcią sprawdzi się nawet dla miłośników minimalizmu. Obserwując projekty ekspertów w znacznej większości żółty odcień będzie występował jako dodatek. Nie tylko w tekstyliach, a na pewno świetnie sprawdzi się również w przypadku foteli, obrazów a nawet mebli. Wnętrza w których pojawi się połączenie obydwóch wspomnianych wcześniej kolorów będą wyjątkowe i ponadczasowe. Wystarczy przełamać szarości na ścianach, żółtymi dodatkami w postaci zasłon, dywanu czy chociaż poduszek.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*