Lodówko-zamrażarka dwudrzwiowa w wariancie Smart – co warto o niej wiedzieć?

Lodówko-zamrażarka dwudrzwiowa w wariancie Smart – co warto o niej wiedzieć?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Lodówko-zamrażarka dwudrzwiowa to idealny wybór nie tylko do bardzo dużych kuchni. Urządzenie to występuje w tak wielu wariantach, że można znaleźć takie, które będzie odpowiednie nawet do nieco mniejszego metrażu. Czy wiesz jednak, czym są lodówki Smart i jakie są ich najważniejsze funkcje?

Lodówko-zamrażarka – dwudrzwiowa czy jednodrzwiowa?

Lodówko-zamrażarka dwudrzwiowa jest coraz częściej wybierana przez użytkowników urządzeń z tej kategorii. Dlaczego nierzadko wypiera warianty jednodrzwiowe? Szczególne znacznie ma tutaj jej pojemność. Nie każdy z nas lubi częste wycieczki do marketów spożywczych. Znacznie prościej jest nam kupić więcej jedzenia za jednym razem, a następnie przechowywać je w naszym domowym zaciszu. Duża lodówka dwudrzwiowa może i zajmuje niemało miejsca, ale niemała jest również jej pojemność.

Lodówka z kostkarką do lodu – czy warto?

Marzysz o orzeźwiającym, chłodnym napoju, który zaserwujesz w upalny dzień? Bez wątpienia przyda Ci się kostkarka do lodu! Takie udogodnienie posiadają wybrane lodówki marki Samsung z linii Side by Side. W tym przypadku kostkarka jest wbudowana w drzwi, co oznacza, że zwalnia przestrzeń na półce zamrażarki. Ponadto plastikowa, przezroczysta pokrywa sprawia, że bez trudu możemy sprawdzić, ile kostek jeszcze pozostało.

To rozwiązanie, które okazuje się niezwykle pomocne zwłaszcza w upalne dni sezonu letniego. Marka ta od lat szuka rozwiązań, które spełniają potrzeby użytkowników. Nie ma się więc co dziwić, że najczęściej kupowane lodówki to lodówki Samsung*.

Smart lodówka od marki Samsung

Czy wiesz, czym właściwie są urządzenia typu smart? To już nie tylko inteligentne telefony, które stale mamy w kieszeniach lub z których korzystamy nie tylko w wolnym czasie, ale również w pracy. To także pralki, odkurzacze, okapy piekarniki, telewizory czy nawet lodówki. To, co je łączy to prostota obsługi oraz możliwość zdalnego sterowania.

Inteligentne lodówki dostępne w ofercie marki Samsung mogą pochwalić się szeregiem ciekawych funkcji i technologii, które sprawiają, że korzystanie z tych sprzętów jest nie tylko proste, ale również i przyjemne. Jest także sposobem na oszczędzanie , a zwłaszcza, jeżeli postawimy na lodówkę, w której można uruchomić tryb AI Energy Mode.

A czym mogą pochwalić się dwudrzwiowe modele z oferty marki? Ciekawym rozwiązaniem jest wybór lodówki, w której wnętrzu znajduje się kamera. Możemy zdalnie (poprzez skorzystanie z aplikacji SmartThings**) podejrzeć zawartość komory, dzięki czemu upewnimy się, które produkty spożywcze warto dokupić.

Lodówki sterowane smartfonem coraz częściej przestają nas zaskakiwać. A umieszczony na drzwiach sprzętu ekran dotykowy? Korzystaj z aplikacji SmartThings oraz twórz listy zakupów lub podglądaj dostępne przepisy. Ciesz się funkcjami, które sprawiają, że korzystanie z lodówki jest jeszcze prostsze i znacznie przyjemniejsze!

 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

Grafika: materiał partnera

* W segmencie lodówek; na podstawie raportów międzynarodowej firmy badawczej dotyczących sprzedaży detalicznej lodówek w Polsce w okresie 01.2007-03.2023 r. oraz badania Kantar Polska z 27.11.2020 r. przeprowadzonego na zlecenie Samsung.

** Dostępne w przypadku urządzeń z systemem operacyjnym Android i iOS. Wymagane połączenie z Wi-Fi i konto Samsung. Funkcje i treść mogą się różnić w zależności od kraju.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*