Łódź Design Festival 2021 już w tym miesiącu!

Łódź Design Festival 2021 już w tym miesiącu!
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Już w maju rusza 15. edycja Łódź Design Festival! Na uczestników czeka wiele atrakcji jak chociażby wyjątkowe wystawy w centrum miasta. Gwarantujemy, żaden miłośnik dizajnu nie będzie się nudził.

Hybrydowo!

W trosce o bezpieczeństwo, ale również idąc z duchem czasu organizatorzy postanowili przeprowadzić tegoroczną edycję w sposób hybrydowy — część wydarzeń odbędzie się stacjonarnie, a druga część online. Impreza odbywa się w dniach: 14-23 maja 2021 roku.

Temat

Tegoroczny Festiwal obraca się wokół tematu miasta. Uczestnicy pochylą się nad sposobami projektowania miast oraz tego, co zrobić, by mieszkańcom żyło się w nich lepiej. Wykłady oraz debaty będą dostępne dla szerokiej publiczności za pośrednictwem Internetu.

Wystawy

Przedsięwzięciu towarzyszyć będą również wystawy zorganizowane w przestrzeni miejskiej. W celu zapewnienia bezpieczeństwa widzom, umieszczone zostaną w przeszklonych pawilonach. Można będzie również zobaczyć wyróżnione prace w plebiscycie ‘must have’, które kręciły się wokół przedmiotów odpowiadających na istotne potrzeby współczesnych konsumentów.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*