Płytki imitujące beton na ścianę – 3 inspiracje

Płytki imitujące beton na ścianę – 3 inspiracje
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Od jakiegoś czasu w trendach wnętrzarskich coraz częściej pojawiają się aranżacje, w których główną rolę gra beton architektoniczny lub płytki go imitujące. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się w aranżacjach utrzymanych w stylu loftowym, industrialnym czy nowoczesnym.

W łazience!

Płytki imitujące beton doskonale sprawdzą się zarówno na ścianach, jak i na podłodze. Połączenie tych dwóch płaszczyzn i wybranie pewnych elementów do pokrycia daje doskonałą bazę, którą możemy rozbudować kolorami, bielą lub dodatkami z drewna.

W salonie!

Bardziej odważne osoby ceniące sobie minimalizm i surowość betonu płytki tego typu mogą umieścić w salonie, pokrywając nimi tylko jedną ścianę. Taka płaszczyzna stanie się doskonałym tłem do dalszego urządzania!

A może restauracja?

To rozwiązanie, które w szczególności sprawdzi się w dużych, nowoczesnych obiektach, pełnych metalu, drewna i szkła. Nie tylko restauracji, ale również biur czy gabinetów kosmetycznych. Nada aranżacji industrialnego charakteru, który uzupełniony o minimalistyczne oświetlenie stworzy niepowtarzalny klimat.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*