Weź udział w 4 Design Days online

Weź udział w 4 Design Days online
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

VI edycja 4 Design Days odbędzie się w tradycyjnej formie dopiero w maju, jednak w styczniu można wziąć udział w Pre-Opening w wersji online. Sprawdź, co Cię czeka.

Czym jest 4 Design Days?

4 Design Days to wydarzenie, które sposoba się wszystkim miłośnikom architektury, designu oraz nieruchomości. W Pro-Opening przez Internet, możesz zapoznać się z aktualnymi trendami, rolą infrastruktury w środowisku naturalnym czy potrzebami Polaków w swoich wnętrzach. Forma konferencji online jest dość komfortowa dla użytkowników. W wydarzeniu biorą udział producenci wyposażenia wnętrz, projektanci oraz architekci.

W konferencji online będą poruszane także takie tematy jak innowacyjne technologie w branży budowlanej, bezdotykowe sterowanie urządzeniami w mieszkaniach oraz porady, jak projektować biura, hotele czy centra handlowe.

– Już pod koniec stycznia spotkamy się zdalnie na 4 Design Days Pre-Opening Online. Przez dwa dni w gronie znakomitych architektów, projektantów, inwestorów działających na rynku nieruchomości oraz producentów i dostawców wyposażenia wnętrz będziemy szukać odpowiedzi na kluczowe pytania dotyczące architektury, designu i nieruchomości – mówi Małgorzata Burzec-Lewandowska, współautorka programu 4 Design Days. – A w maju zapraszamy na 4 Design Days w tradycyjnym, stacjonarnym wydaniu. Wszyscy liczymy, że
uda się nam zorganizować je tak, jak w poprzednich latach, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach – dodaje Robert Posytek, współautor programu 4 Design Days.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*