Zegar na całą ścianę – aranżacje

Zegar na całą ścianę – aranżacje
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Zegar na całą ścianę może być idealnym sposobem na bardzo praktyczną ozdobę. Będzie wyglądał wspaniale zarówno w salonie, jak i innych pomieszczeniach.

Jak zaaranżować zegar na całą ścianę?

Naklejane na ścianę duże zegary idealnie pasują do nowoczesnych wnętrz. Sprawdzą się w widocznym miejscu, np. nad kominkiem lub stołem. Bardzo modne są obecnie zegary zajmujące całą ścianę, które przykleja się do jej powierzchni. Nie mają klasycznego cyferblatu, a jedynie cyfry oraz wskazówki. Dzięki takiej aranżacji ściana nie musi być zakryta przez duży zegar i ładnie można wyeksponować jej odcień. 

Doskonale wyglądają zegary w loftowym stylu wykonane z metalu lub zegary z metalową, spawaną ramą oraz cyframi rzymskimi.

Takie modele sprawdzą się w nowoczesnym lofcie i będą pasowały do drewnianych mebli. By cyfry i wskazówki były dobrze widoczne, warto wybrać je w kolorze kontrastującym z odcieniem ściany. Do stylu nowoczesnego na pewno będzie pasował srebrny zegar, a ciemne cyfry lub miedziane wskazówki są odpowiednie do loftowego wnętrza.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*