Biurko i miejsce do pracy w hotelu – jak zaaranżować?

Biurko i miejsce do pracy w hotelu – jak zaaranżować?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Przebywając w hotelu podczas wyjazdu służbowego, czy też wypoczynku połączonego z pracą potrzebować możemy odpowiedniego miejsca do wykonywania swoich obowiązków zawodowych. Jak zorganizować miejsce do pracy w hotelu? 

Jeżeli udając się do hotelu, mamy w planach pracę, podczas rezerwacji możemy poprosić o pokój z biurkiem i potrzebnym do pracy wyposażeniem, jak odpowiedni fotel i lampka. Pamiętajmy także, aby od razu przy rezerwacji zaznaczyć, że interesuje nas cichy pokój, oddalony od arterii komunikacyjnych – hałasy dochodzące z zewnątrz na pewno nie przysłużyłyby się do poprawy komfortu naszej pracy. Dobrze jest również wybrać pokój z przyjemnym widokiem z okna – może to pozytywnie wpływać na nasz nastrój podczas pracy. 

Niektóre hotele reklamują w swojej ofercie specjalne pokoje wyposażone w biurko i wszystko, co potrzebne do wykonywania zawodowych obowiązków. Coraz bardziej popularne są także tzw. elastyczne przestrzenie biurowe lokalizowane m.in. w hotelach. Od 2019 r. warszawski Hotel Europejski posiada taką przestrzeń, oferując niemal 900 biurek do pracy, w tym 56 biur prywatnych. 

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*