Dywany White Oaks prosto z Nowego Jorku

Dywany White Oaks prosto z Nowego Jorku
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Najlepszym sposobem na wprowadzenie do swojego mieszkania typowo nowojorskiej elegancji jest zdecydowanie się na szykowne dywany. Idealne i ponadczasowe wzornictwo gwarantuje wybranie produktu White Oaks.

Polska firma – amerykański styl

Oglądając wiele amerykańskich seriali, w których akcja rozgrywała się w nowojorskich mieszkaniach, wielokrotnie mogliśmy podziwiać piękną aranżację wnętrz. Niewątpliwie istotnym elementem były eleganckie, klasyczne dywany, których na naszym, rodzimym rynku nie sposób było znaleźć. Właśnie w tym miejscu pojawiły się dywany firmy White Oaks w iście nowojorskim stylu. Twórcy sięgnęli po inspiracje do wnętrz nowojorskich apartamentów, a co więcej, wzorowali się również na wnętrzach posiadłości z okolic New Hampton. 

Dywany w polskim domu – powrót do łask?

W Polsce dywany były niezwykle popularne jeszcze przed zmianą ustrojową. Potem, od połowy lat 90. rynek ten przeżywał swoisty kryzys, by po długim czasie dywany ponownie wróciły do łask. Dopiero wtedy przestaliśmy się bać wyjątkowych i odważnych wzorów dywanów. Pojawił się jednak istotny problem. Nikt nie produkował dywanów we wzory takie jak fleur de lis, quantrefoil, chevron czy marrocan trellis. W związku z tym, że wzrosło zapotrzebowanie na dywany łączące klasyczne wzornictwo i wysoką jakość, na rynku pojawił się White Oaks, wypełniając powstałą lukę i oferując to, na co obecnie jest duże zapotrzebowanie. I nie powinno to nikogo dziwić.

W pięknym domu

Podejmując się aranżacji wnętrza swojego domu, w pierwszej kolejności powinniśmy się skupić na tym, aby czuć się w nim dobrze, bezpiecznie, a otoczenie było jak najbardziej estetyczne. Wszystko to idealnie sprawdzi się w przypadku decyzji na dywany w stylu nowojorskim, które do naszych czterech kątów wprowadzą domową atmosferę. Co więcej, produkty White Oaks są gwarancją wysokiej jakości, trwałości i radości z użytkowania. Otaczając się pięknem, zagwarantujemy sobie miłą, przyjazną atmosferę, dzięki której będziemy czuć się doskonale.

Gdzie robione są dywany White Oaks?

Tym, co wyróżnia dywany White Oaks jest sposób ich przygotowania. Tworzone są ręcznie w Indiach, kraju znanym z doskonałego wykonania tego typu dodatków do mieszkania. Dzięki zastosowaniu wyłącznie naturalnych składników, czyli wełny oraz bawełny, otrzymujemy produkty, które upiększą przestrzeń każdego salonu i sypialni. Dywany White Oaks, które produkowane są w wyspecjalizowanej tkalni z okolic miasta Varanasi, doskonale oddają klimat tego miejsca oraz dbałość tkaczy o to, aby oddać do użytku tylko najlepsze dzieła.

Innowacja w dodatkach do mieszkań

Chcąc nadać mieszkaniu styl nowojorski, zdecydowanie powinniśmy sięgnąć po dywany White Oaks. Ich innowacyjne wzory oraz piękne kolory z pewnością sprawią, że jeszcze lepiej podkreślimy unikatowy charakter naszych wnętrz. Jeśli w domu lub mieszkaniu staramy się wprowadzać elementy w stylu boho albo vintage, również śmiało możemy zdecydować się na wybranie takich właśnie dywanów. Dzięki nim aranżacja nigdy nie będzie wydawać się nudna, a komfort i wyjątkowy styl na stałe zagoszczą w naszych domach.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*