Hotelowe łóżka od firmy, która tworzy dla Royal Family

666
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Hotelowe łóżka od firmy, która tworzy dla Royal Family

Chcesz spać jak prawdziwy Król? Hotelowe łóżka, wytwarzane ręcznie, tradycyjnymi metodami dla brytyjskiej Royal Family, można znaleźć już w kilku hotelach w Polsce. 

W łóżku spędzamy ponad połowę swojego życia, dlatego jest to dla nas niezwykle ważne miejsce. Podczas wyboru tego mebla należy pamiętać, że w dużym stopniu wpływała on na Twoje samopoczucie i zdrowie. 

Prosto z Wielkiej Brytanii   

Hypnos to rodzinna marka pochodząca z Wielkiej Brytanii. Istnieje na rynku od ponad 100 lat, a w 1929 roku za swoje produkty otrzymała akredytację Royal Warrant of Appointment. To nie jedyna nagroda jaką mogą się pochwalić. Ale ich znaczącym osiągnięciem jest związanie od pokoleń z rodziną królewską. Wytwarzają łóżka tradycyjne, rzemieślniczymi metodami, wykorzystując najnowsze badania i technologie. Meble wykonują ręcznie w warsztatach w Buckinghamshire.

Łóżka Hypnos dostępne są już dla szerszego grona niż tylko dla Królewskiej rodziny. Mogą znaleźć je klienci luksusowych jachtów bądź prestiżowych hotelów. Znajdziesz je również w Polsce. Między innymi w pokoju Double Deluxe Gustawa Flauberta w hotelu Quadrille Relais & Châteaux w Gdyni, Aries Hotel & Spa w Zakopanem oraz w Wiśle.

Ekskluzywny, pikowany zagłówek łóżka podkreśla wnętrze a w połączeniu z wysokiej klasy materacem zapewni każdemu królewski sen. Jak król możesz wyspać się również w poznańskim, warszawskim i szczecińskim Marriott Moxxy, rzeszowskim Holiday Inn Express oraz Nicolaus Hotel & Culinary w Toruniu.

.

Zostaw komentarz