Hotelowe łóżka od firmy, która tworzy dla Royal Family

Hotelowe łóżka od firmy, która tworzy dla Royal Family
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Chcesz spać jak prawdziwy Król? Hotelowe łóżka, wytwarzane ręcznie, tradycyjnymi metodami dla brytyjskiej Royal Family, można znaleźć już w kilku hotelach w Polsce. 

W łóżku spędzamy ponad połowę swojego życia, dlatego jest to dla nas niezwykle ważne miejsce. Podczas wyboru tego mebla należy pamiętać, że w dużym stopniu wpływała on na Twoje samopoczucie i zdrowie. 

Prosto z Wielkiej Brytanii   

Hypnos to rodzinna marka pochodząca z Wielkiej Brytanii. Istnieje na rynku od ponad 100 lat, a w 1929 roku za swoje produkty otrzymała akredytację Royal Warrant of Appointment. To nie jedyna nagroda jaką mogą się pochwalić. Ale ich znaczącym osiągnięciem jest związanie od pokoleń z rodziną królewską. Wytwarzają łóżka tradycyjne, rzemieślniczymi metodami, wykorzystując najnowsze badania i technologie. Meble wykonują ręcznie w warsztatach w Buckinghamshire.

Łóżka Hypnos dostępne są już dla szerszego grona niż tylko dla Królewskiej rodziny. Mogą znaleźć je klienci luksusowych jachtów bądź prestiżowych hotelów. Znajdziesz je również w Polsce. Między innymi w pokoju Double Deluxe Gustawa Flauberta w hotelu Quadrille Relais & Châteaux w Gdyni, Aries Hotel & Spa w Zakopanem oraz w Wiśle.

Ekskluzywny, pikowany zagłówek łóżka podkreśla wnętrze a w połączeniu z wysokiej klasy materacem zapewni każdemu królewski sen. Jak król możesz wyspać się również w poznańskim, warszawskim i szczecińskim Marriott Moxxy, rzeszowskim Holiday Inn Express oraz Nicolaus Hotel & Culinary w Toruniu.

.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*