Ile kosztuje mycie okien w domu?

Ile kosztuje mycie okien w domu?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Mycie okien może zajmować dużo czasu i być dość uciążliwą czynnością, zwłaszcza w większych mieszkaniach. Dlatego coraz częściej korzysta się w tym celu z usług firm sprzątających. Zobacz, jak wycenia się mycie okien.

Okna powinno się myć co najmniej kilka razy w roku. Najlepiej robić to kiedy temperatura na zewnątrz wynosi od 10 do 25 stopni Celsjusza, a słońce nie jest zbyt mocne – jego promienie przyczyniają się do powstawania smug. 

Mycie okien – cena

Zależnie od usługodawcy ceny mogą się różnić. Jeżeli do mycia okien zatrudnimy pojedynczą osobę, z pewnością koszt będzie niższy niż w przypadku firmy sprzątającej. Cena zależna jest oczywiście od liczby okien do umycia. W przypadku okna jednoskrzydłowego zapłacimy ok. 10-15 zł. Przy oknach dwu- lub trzyskrzydłowych oraz okna balkonowych koszt może wzrosnąć do 17-25 zł. 

Zarówno w większych, jak i mniejszych miastach bez problemu znaleźć możemy oferty pojedynczych osób oraz firm sprzątających, wykonujących takie usługi jak mycie okien. Ogłoszenia dostępne są w internecie, lokalnej prasie, a często też dobrego wykonawcę znaleźć możemy przy pomocy tzw. poczty pantoflowej.

Źródło: fixly.pl

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

  • Nadir 07.08.2022

    Jak zwykle w Polsce wszystko musi być strasznie drogie. Zatrudniałam firmę do mysica okien w Holandii. Płaciłam przez dwa lata 15 euro za cały dom. W ttm veluxy I mycie do pierwszego piętra włącznie. Ttlko drugie piętro musiałam myć sama, bo firmy takie nie używają podnośnika do mycia w domkach. 15 euro czyli godzina mojej pracy za cały dom. W Polsce 15 zł za okno tylko. Przedrozone.