Najpopularniejsze targi wnętrzarskie w Warszawie – przegląd

Najpopularniejsze targi wnętrzarskie w Warszawie – przegląd
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zastanawiasz się skąd czerpać inspirację na aranżację i remont swojego domu? Częstym źródłem pomysłów są targi wnętrz i festiwale designu. Sprawdź, na jakie warto zwrócić uwagę w Warszawie.

Mood Concept

Wydarzenie, które stawia na kreatywność i oryginalne rozwiązania. Powinien wybrać się na nie każdy, kto oczekuje od eventu poznania nowych rozwiązań, w jaki sposób urządzić domowe zaciszę oraz hotelowe hole. Uczestnicy znajdą tam wyselekcjonowane kolekcje wnętrzarskie od marek z górnej półki z segmentu Green, Office i Hotel. Warto udać się na targi i sprawdzić jakie nowości przygotowali organizatorzy!

Warsaw Home  

To czterodniowe Międzynarodowe wydarzenie, podczas którego prezentowane są najnowsze oferty producentów z branży meblowej, dekoracyjnej oraz wykończeniowej. Można zapoznać się i zainspirować wieloma kolekcjami od marek na wysokim poziomie. Znajdziesz tam kolekcje rozpoczynając od desek podłogowych i armatury łazienkowej, aż po najnowszą technologią w dziedzinie rozwiązań kuchennych i sprzętu AGD.

Interiors & Design Warsaw

To profesjonalne targi organizowane przez Lentewenc, które mają przeznaczenie celom handlowym i biznesowym, a wystawcom zapewniają możliwość spotkań na żywo z cennymi kontrahentami.

Wystawcy, którzy biorą udział w tym wydarzeniu skupiają się głównie na kategoriach wnętrza, wzornictwa, tekstyliów dekoracyjnych, oraz wykończenia wnętrz.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*