Targi Dobry Design Lato zapowiadają już ciekawe projekty!

Targi Dobry Design Lato zapowiadają już ciekawe projekty!
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Z powodu pandemii wiele targów nie odbyło się bądź były realizowane w zmienionej formie, na przykład online. Na szczęście w ostatnim czasie wszystko powoli wraca do normy i imprezy targowe mają szansę odbywać się na żywo. 

To świetna okazja do poznania nowych trendów oraz tego, co w designie piszczy. Korzystają z niej nie tylko projektanci i wystawcy, ale również wszyscy miłośnicy oryginalnych i modnych przedmiotów, mebli czy dodatków. Gdzie odbędzie się jedna z najlepszych tego typu imprez w sezonie wiosennym?

Targi Dobry Design to impreza, która na stałe zagościła już w targowym kalendarzu, zyskała rzesze miłośników. Targi odbywają się cyklicznie od 2015 roku i jest to jedno z większych świąt kultury mających miejsce we Wrocławiu. W założeniu organizatorów miało to być wydarzenie polegające na bezpośrednim zapoznaniu się twórcy z odbiorcą, dzięki czemu mógł nawiązać się dialog i pole do dalszej, owocnej współpracy. Była to również doskonała okazja do zapoznania się z wieloma młodymi – i nie tylko – projektantkami i projektantami działającymi w Polsce, którzy z różnych względów często lepiej znani się poza granicami naszego kraju. Doskonale pokazuje to, jak prawdziwe jest powiedzenie „cudze chwalicie, swego nie znacie”. To także impreza, na której mogą pojawiać się nowe osoby, dopiero zaczynające swoje kariery i szukające dla siebie miejsca na rynku.

Kiedy i gdzie najbliższa edycja?

Nadchodząca edycja Targów Dobry Design Lato odbędzie się już niedługo, bo w dniach 21–22 maja 2022 roku na terenie obiektu Concordia Design we Wrocławiu na Wyspie Słodowej. Bezpłatne bilety można pobrać na stronie eventu oraz za pośrednictwem mediów społecznościowym organizatorów. Choć z powodu wciąż pobrzmiewającej pandemii nadal będziemy musieli poruszać się po obiekcie w maseczkach oraz przestrzegać reżimu sanitarnego, to sam powrót do tradycyjnej formuły spotkaniowej cieszy.

Co zobaczymy w edycji letniej?

Najbliższe spotkanie będzie letnią edycją imprezy. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z najlepszymi projektami w dziedzinie mody, ceramiki, druku, dekoracji domowych, książek, biżuterii czy sfery beauty. To gratka dla wszystkich osób, które cenią unikatowy polski design. Co więcej, przedmioty, które tu znajdziecie, będą jedyne w swoim rodzaju. W założeniu są to egzemplarze oryginalne i niemające nic wspólnego z masową produkcją dostępną na sklepowych półkach, każdy znajdzie coś interesującego.

Wśród wystawców znajdziemy między innymi takie marki jak: SilkArt.jewellery, aleforma, Molo_boom, TOSCA ceramika, Claroscuro Publishing House, United Wood Items, Endorfiny, JA.GOSIA, Gulia A’more, Monika Kreft z marką Same Plusy czy Beata Rojek odds. Przy tak szerokim wachlarzu wystawców gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Targi to także doskonała okazja, by zakupić wyjątkowe prezenty dla bliskich na nadchodzące okazje, w najbliższym czasie obchodzimy zarówno Dzień Matki, Dzień Ojca, jak i Dzień Dziecka. Nic nie stoi również na przeszkodzie, żeby samemu się też trochę rozpieścić i podarować sobie unikalne przedmioty, tym cenniejsze, że realnie wspierające zdolnych, polskich twórców. Co więcej, często na tego typu imprezach pojawiają się atrakcyjne promocje i rabaty, a także możliwość dokładnego zapoznania się z ofertą wystawców. Dlatego, jeśli cenisz polskie marki i szukasz świeżego powiewu polskiego designu, to jest to miejsce dla Ciebie!

Zdj. główne: Markus Spiske/unsplash.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*