Jak mieszkają polscy projektanci mody? Inspirujemy!

1094
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Jesteś ciekawy jak mieszkają projektanci, redaktorzy, influencerzy? Czy polskie wnętrza są równie inspirujące jak zagraniczne? Poznaj mieszkania topowych przedstawicieli branży fashion.

Jesteś ciekawy jak mieszkają projektanci, celebryci i influencerzy? Czy polskie wnętrza są równie inspirujące jak zagraniczne? Zobacz, jak mieszkają polscy przedstawiciele branży fashion.

Dawid Woliński, projektant mody, Warszawa 

Twórca wyjątkowych kreacji na czerwony dywan i juror w telewizyjnym konkursie Top Model. Dawida przedstawiać nie trzeba. To jeden z najpopularniejszych polskich projektantów. Jego mieszkanie  jest przestronne, a wnętrza ozdobione są klasycznymi detalami. Zaznaczył, że mieszkanie jest w trakcie przygotowywania ale zdecydowanie postawi na minimalizm. 

Dorota Williams, stylistka, Warszawa 

Najbardziej rozpoznawalna stylistka w Polsce- czyli Dorota Williams. Odpowiedzialna za wizerunek wielu polskich gwiazd i szalonych strojów do programów telewizyjnych m.in wszystkim znanego tanecznego show- Taniec z gwiazdami. Natomiast jej wnętrza zostały postawione na klasykę. Naturalne i jasne barwy, drewno oraz mnóstwo personalnych pamiątek– zdjęcia, portrety sprawiają, że wnętrze domu projektantki jest przytulne i spokojne.

Maciej Zień, projektant mody, Warszawa 

Apartament Macieja Zienia znajduje się przy warszawskich Łazienkach. Wystarczy spojrzeć na fotografię i od razu wiadomo, że jest się w domu projektanta mody! Obecnie elegancki, w paryskim stylu z odrobioną nowoczesności projekt Zienia jest jego popisowym dziełem.

Lidia Kalita, projektantka, Warszawa  

Lidia wraz z mężem komunikowali, że swój wymarzony dom wybudowali sami od podstaw przy pomocy projektantów Ewy i Stefana Kuryłowiczów. Nowoczesny budynek, który stanął nad rzeką wraz z betonowymi ścianami i wielkie oknami można podziwiać w stolicy. Kwintesencją wnętrza są błyszczące meble, które powstały na zamówienie, by idealnie pasowały do wnętrza. 

Ranita Sobańska, projektantka i dyrektor kreatywna, Warszawa 

Mieszka w swoim przestronnym warszawskim apartamencie  z rodziną i psem maltańczykiem Kasz Kasz. Jej apartament jest niezwykle nowoczesny, przestronny i górują w nim jasne kolory. Dom jest pięknie doświetlony poprzez zaprojektowane duże okna.

Zostaw komentarz