Jak mieszkają polscy projektanci mody? Inspirujemy!

Jak mieszkają polscy projektanci mody? Inspirujemy!
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jesteś ciekawy jak mieszkają projektanci, celebryci i influencerzy? Czy polskie wnętrza są równie inspirujące jak zagraniczne? Zobacz, jak mieszkają polscy przedstawiciele branży fashion.

Dawid Woliński, projektant mody, Warszawa 

Twórca wyjątkowych kreacji na czerwony dywan i juror w telewizyjnym konkursie Top Model. Dawida przedstawiać nie trzeba. To jeden z najpopularniejszych polskich projektantów. Jego mieszkanie  jest przestronne, a wnętrza ozdobione są klasycznymi detalami. Zaznaczył, że mieszkanie jest w trakcie przygotowywania ale zdecydowanie postawi na minimalizm. 

Dorota Williams, stylistka, Warszawa 

Najbardziej rozpoznawalna stylistka w Polsce- czyli Dorota Williams. Odpowiedzialna za wizerunek wielu polskich gwiazd i szalonych strojów do programów telewizyjnych m.in wszystkim znanego tanecznego show- Taniec z gwiazdami. Natomiast jej wnętrza zostały postawione na klasykę. Naturalne i jasne barwy, drewno oraz mnóstwo personalnych pamiątek– zdjęcia, portrety sprawiają, że wnętrze domu projektantki jest przytulne i spokojne.

Maciej Zień, projektant mody, Warszawa 

Apartament Macieja Zienia znajduje się przy warszawskich Łazienkach. Wystarczy spojrzeć na fotografię i od razu wiadomo, że jest się w domu projektanta mody! Obecnie elegancki, w paryskim stylu z odrobioną nowoczesności projekt Zienia jest jego popisowym dziełem.

Lidia Kalita, projektantka, Warszawa  

Lidia wraz z mężem komunikowali, że swój wymarzony dom wybudowali sami od podstaw przy pomocy projektantów Ewy i Stefana Kuryłowiczów. Nowoczesny budynek, który stanął nad rzeką wraz z betonowymi ścianami i wielkie oknami można podziwiać w stolicy. Kwintesencją wnętrza są błyszczące meble, które powstały na zamówienie, by idealnie pasowały do wnętrza. 

Ranita Sobańska, projektantka i dyrektor kreatywna, Warszawa 

Mieszka w swoim przestronnym warszawskim apartamencie  z rodziną i psem maltańczykiem Kasz Kasz. Jej apartament jest niezwykle nowoczesny, przestronny i górują w nim jasne kolory. Dom jest pięknie doświetlony poprzez zaprojektowane duże okna.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*