Robert Lewandowski otworzył restaurację w Browarach Warszawskich

Robert Lewandowski otworzył restaurację w Browarach Warszawskich
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Robert Lewandowski to nie tylko utytułowany piłkarz o światowej sławie, ale i prężnie działający biznesmen. Jego kolejną inwestycją była restauracja w Browarach Warszawskich.

Restauracja Roberta Lewandowskiego – kiedy odbyło się oficjalne otwarcie?

Otwarcie nowego lokalu, który  powstał w XIX-wiecznym budynku warzelni (zaadaptowanym do potrzeb restauracji) miało nastąpić wiele miesięcy temu. Jednak ogólnoświatowa pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany przedsiębiorczego sportowca. Od kiedy więc można degustować potrawy serwowane przez kucharzy „Lewego”? Otwarcie ogłoszono 5 października.

Sports bar w Browarach Warszawskich – jak wygląda nowy lokal słynnego piłkarza?

Lokal gastronomiczny Roberta Lewandowskiego z pewnością zrobi wrażenie na wszystkich gościach – szczególnie ze względu na metraż. Sports bar zajmuje aż 4 piętra, łącznie jest to 3000 m². W restauracji działają 3 kuchnie. Co ciekawe, w realizacji inwestycji pomagał piłkarzowi syn Magdy Gessler – Tadeusz Muller, który ma ogromne doświadczenie w branży gastronomicznej.

Goście restauracji będą mogli też wypoczywać wiosną w pięknym patio i ogrodzie, miło spędzając tu czas z rodziną, umawiając się na spotkania biznesowe lub po prostu oglądając mecze piłkarskie, popijając piwo. Ze względu na przeszłość budynku (warzelnia) – w restauracji nie zabraknie bogatego wyboru alkoholi.

Co serwują w restauracji Roberta Lewandowskiego?

Jakiego rodzaju dania możemy zjeść w lokalu Lewandowskiego? Jak podkreślał Tadeusz Muller, restauracja specjalizuje się w kuchni amerykańskiej z akcentami śródziemnomorskimi. 

Tak więc bez problemu każdy miłośnik dobrego jedzenia znajdzie tu danie odpowiadające jego kubkom smakowym. Nad ostateczną wersją menu czuwa sam Robert Lewandowski, który testował każde danie, aby mieć pewność, że to, co zaoferuje swoim gościom, będzie naprawdę smaczne i sycące.

Sports bar jest miejscem, w którym mogą spotkać się miłośnicy futbolu i nie tylko. Nie zabraknie tu atrakcji dla osób niezwiązanych ze światem sportu, które chcą zjeść pyszny posiłek i miło spędzić czas w gronie rodziny lub przyjaciół. Z pewnością wiele osób z ciekawością odwiedzi restaurację słynnego piłkarza o biznesowym zacięciu.

Zdj. główne: Farzad Mohsenvand/unsplash.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*