Żyrandol kryształowy w nowoczesnym wnętrzu – tak czy nie?

Żyrandol kryształowy w nowoczesnym wnętrzu – tak czy nie?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Szukasz oświetlenia, które sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu? Jedna z dostępnych opcji to żyrandol kryształowy. Sprawdź, czy to propozycja dla Ciebie!

Wnętrza w stylu nowoczesnym – to jest na topie!

Funkcjonalność, prostota, praktyczne rozwiązania. Takie są wyznaczniki stylu nowoczesnego, który zdecydowanie nie lubi wielu dodatków i zagraconej przestrzeni. To świetna opcja  w szczególności dla osób, które cenią sobie minimalizm, ale przy tym znają się na aktualnych trendach. Jeżeli lubisz eleganckie wnętrza, które przy tym nie są przytłaczające, to z pewnością właśnie taka stylistyka może sprawdzić się w Twoim domu. 

Jak urządzić dom w stylu nowoczesnym?

Podstawą w stylu nowoczesnym jest to, aby wnętrze było stylowe, ale jednocześnie nie męczyło nadmiarem ozdób. Dlatego już na samym początku urządzania domu czy mieszkania musisz zastanowić się nad kolorystyką, która sprawi, że wszystko będzie prezentować się spójnie. W stylu nowoczesnym ogromną popularnością cieszą się jasne barwy, chociaż elementy czerni, granatu czy szarości również są mile widziane. Urządzając dom w stylu nowoczesnym, musisz pamiętać o tym, aby szczegółowo przemyśleć każdy etap. Umiar to słowo kluczowe!

Żyrandol kryształowy w nowoczesnym wnętrzu 

Jedną z bardzo istotnych kwestii w przypadku każdego rodzaju wnętrza jest oczywiście oświetlenie. To ono potrafi nadać indywidualny charakter pomieszczeniom. Najlepszym sposobem na uniknięcie nudy w domu jest łączenie ze sobą różnych stylów, dlatego projektanci często proponują żyrandol kryształowy jako element wnętrz w stylu nowoczesnym. Czy takie rozwiązanie się sprawdza? Jak najbardziej. Niekiedy nowoczesne wnętrza chętnie przejmują niektóre cechy stylu glamour, którego jednym z najbardziej charakterystycznych elementów może być oświetlenie z kryształowymi elementami.

Glamour i nowoczesność łączą się!

Jeżeli wyobrazimy sobie nowoczesną minimalistyczną przestrzeń i dodamy do niej kryształowy żyrandol, to otrzymamy nietuzinkowe wnętrze, które zwraca uwagę! Jeżeli chcesz urządzić dom w stylu nowoczesnym, ale szukasz także dekoracji, które są w stanie przełamać sterylność i minimalizm, to właśnie kryształowe oświetlenie będzie w stanie spełnić Twoje oczekiwania. Trzeba przyznać, że tego typu żyrandol jest wykorzystywany we wnętrzach nowoczesnych bardzo często.

Dodatki w nowoczesnym wnętrzu – jak nie przesadzić?

Chociaż nowoczesne wnętrze raczej nie ma w swojej charakterystyce mnogości dodatków, to nie oznacza, że wszystkie ozdoby są tam niemile widziane. To, czym ozdobisz swój nowoczesny salon, zależy od Twoich preferencji. Zawsze dobrze sprawdzi się obraz lub zdjęcia w ramkach. Aby nie przesadzić, wybierz dwie lub trzy konkretne dekoracje i skup się właśnie na nich. W nowoczesnym wnętrzu niezbyt dobrze będzie prezentowało się pięć różnych świeczników, ale już jeden sprawdzi się świetnie. Podobnie z wazonami na kwiaty czy obrazami oraz zdjęciami. Umiar i przemyślane rozwiązania – to sprawdza się w stylu nowoczesnym. 

Zdjęcie główne: yann maignan/unsplash.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*