Smart City Expo 2020 w wersji online

Smart City Expo 2020 w wersji online
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

9 grudnia rusza Smart City Expo, czyli targi nowoczesnych technologii miejskich. Pierwsza edycja odbyła się w czerwcu 2019 i wyróżniła się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku czas na targi online. Zapisy ruszyły!

Czym są targi Smart City Expo 2020 online?

W wersji online, Smart City Expo proponuje uczestnictwo firm związanych z branżą nowoczesnego zagospodarowania przestrzeni, a także osób odwiedzających. Powstało wirtualne Centrum Targowe oraz estetyczne stoiska, które można wynająć online. W każdej chwili osoby prezentujące swoje produkty i usługi, będą mogli podjąć interakcję z uczestnikami poprzez inteligentne narzędzia. Stoiska, zupełnie tak jak w rzeczywistości, różnią się od siebie wielkością oraz wyglądem. Podczas odwiedzania ich, uczestnik ma szansę otrzymać wizytówkę online, zadać pytania oraz pobrać foldery reklamowe i ulotki.

Dzięki takiemu rozwiązaniu targi Smart City Expo będą miały podobny charakter do tych, które już się odbyły. W Smart City Expo bierze udział wielu wystawców, w tym także zagranicznych firm, a wśród nich jest Fonroche Lighting Zac, który przedstawi rozwiązania i technologię z zakresu oświetlenia zewnętrznego. Targi dedykowane są nowoczesnym rozwiązaniom, np. aplikacjom online, które ułatwią przekaz informacji przestrzennych.

Aby wziąć udział w targach, wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej Smart City Expo.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*