Czy oferta dewelopera w Lublinie może być atrakcyjna?

Czy oferta dewelopera w Lublinie może być atrakcyjna?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Lublin, po Krakowie, jest drugim co do wielkości miastem w województwie małopolskim, który stał się atrakcyjnym miejscem dla deweloperów, jak również dla potencjalnych nabywców nowych mieszkań. Perspektywiczny rozwój Lublina z dużym zapleczem kulturalnym i gospodarczym przyciąga uwagę inwestorów, jak i ludzi szukających atrakcyjnych mieszkań.

Lokalizacja – ważny atut

W większych miastach jest bardzo trudno pogodzić lokalizację w centrum miasta ze spokojem i życzliwym otoczeniem wśród zieleni i parków. Inwestor- deweloper świetnie połączył te dwie cechy idealnej i przyjaznej lokalizacji przy ulicy Wieniawska 11. Zakup mieszkania w tej lokalizacji to perspektywiczna inwestycja, która uwzględnia nasze potrzeby, ale także komfort komunikacji, infrastruktury sklepowej szkolnej oraz kulturalnej.

Wysoki standard mieszkań

Obecnie standardem jest wyposażenie mieszkań w klimatyzację ogrzewanie podłogowe, harmonijne i ustawne rozkłady pokoi, oraz stosowanie okien i drzwi dźwiękoszczelnych. Niebagatelnym szczegółem budynków https://wieniawska11.pl/ jest instalacja funkcjonalnych i bezawaryjnych wind osobowych, które gwarantują łatwy i komfortowy transport na najwyższe piętra. Dodatkowym szczegółem, który gwarantuje wysoki standard mieszkań jest podziemny garaż, który ułatwia bezproblemowe parkowanie samochodu w zatłoczonej części miasta. Inwestor pomyślał także o miejscu do przechowywania rzeczy, których  używamy sezonowo, takich jak rowery, skutery czy wózki i sanki dla dzieci. W tym celu wydzielił specjalne komórki lokatorskie potocznie zwane piwnicami. Wszystkie te szczegóły sprawiają, że mieszkania są przyjazne dla rodzin z dziećmi i klasyfikują się wysoko w rankingu mieszkań przyjaznych do zamieszkania.

Szczegóły na które warto zwrócić uwagę

Jednym z ważnych szczegółów, na który warto zwrócić uwagę jest bezpośredni dostęp do sklepów, które są usytuowane na parterze budynku, lub lokali usługowych, takich jak banki, restauracje, usługi medyczne, fryzjerskie czy kosmetyczne. Materiały użyte do budowy i wykończenia budynku są przyjazne dla środowiska, oraz świetnie wkomponowują się w architekturę okolicznej zabudowy. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań gwarantuje, że miłośnicy stylu loftowego, jak i tradycyjnego znajdą zadowalające ich gusta rozwiązania systemowe. Nie możemy pominąć tak ważnego szczegółu, jak bliskie sąsiedztwo Ogrodu Saskiego, ale także bliskość węzłów komunikacyjnych, które gwarantują łatwy transport miejskimi środkami transportu, jak i własnym prywatnym samochodem. Wszystkie te szczegóły sprawiają, że w obecnej chwili mieszkania na Wieniawskiej 11 to jedne z najatrakcyjniejszych w mieście.

Fot.: Dan Gold/unsplash.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*